افزونه فرم ساز گراویتی فرم | gravity forms – نسخه ۲٫۱٫۳٫۶

افزونه فرم ساز گراویتی فرم | gravity forms – نسخه ۲٫۱٫۳٫۶ -

افزونه فرم ساز گراویتی فرم چیست ؟

شاید شما هم قصد داشته باشید تا یک فرم منحصر بفرد در وبسایت خود داشته باشید ، مثلا برای استخدام در یک بخش یک فرم طراحی کنید با امکانات فراوان و یا اینکه فرمی طراحی کنید تا کاربران شما بتوانند در یک دوره آموزشی ثبت نام کنند و مرحله به مرحله پیش بروند تا ثبت نام آنها کامل شود. شاید لازم باشد در مراحل مختلفی مشخصات خود را وارد کنند و پس از آن پرداخت نیز انجام دهند و بصورت کامل این مراحل را طی کنند. افویتی فرم مناسبترین انتخاب است.

قدرتمند ترین افزونه فرم ساز جهان افزونه گراویتی فرم

شما با افزونه gravity forms حتی می توانید یک فرم ثبت سفارش آنلاین بگیرید ، به این صورت که در فرم خود شرطهایی قرار بدهید و با انتخاب هزکدام از این شرط ها امکان اینکه فیلدی به فرم اضافه بشود یا قیمت نهایی سفارش تغییر بکند را دارد.

این افزونه به راحتی امکان اتصال به درگاه های پرداخت ، افزونه های ارسال پیامک و … را دارد و همین موارد کافی است تا حرفه ای ترین و برترین افزونه فرم ساز وردپرس نام بگیرد.

همچنین با استفاده از بسته فارسی ساز و بومی ساز این افزونه با نام Persian Gravity Forms قادر هستید براحتی تمامی بخش های این افزونه را فارسی و کاملا بهینه شده در اختیار داشته باشید! در نسخه فارسی امکاناتی نظیر استان های ایران ، واحد پولی ریال و تومان ، ترجمه کامل افزونه های کمکی، و همچنین اضافه کردن وضعیت پست خصوصی برای فیلد های ارسال پست افزوده شده است.

هدیه همراه با افزونه گراویتی فرم

این افزونه قدرتمند افزودنی های بسیار زیادی همراه با خود دارد که اکثرا رایگان نیستند ، یکی از این افزونی ها Gravity Forms User Registration Addon می باشد که شما با خرید افزونه گراویتی فرم از وبسایت اول بازار ، این افزونه را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد .

این افزودنی برای پلاگین گراویتی فرم امکان ساخت فرم های قدرتمند ثبت نام و ورود به سایت های وردپرسی را اضافه می کند . شما با این افزودنی می توانید یک فرم ایده آل برای ثبت نام یا ورود سایت خود بسازید .

درگاه های پرداخت برای افزونه گراویتی فرم :

از آنجا که شما می توانید با این افزونه ، فرم های ثبت سفارش یا فرم های خرید یا فرم هایی مانند فرم ثبت منوی آنلاین غذا و پرداخت را تهیه کنید ، این افزونه مجهز به درگاه های پرداخت شده است .

لیستی از درگاه های پرداخت واسط رایگان را در اینجا ما از سایت پشتیبان فارسی گراویتی فرم در ایران آورده ایم .

فراپرداخت (فراگیت)
راشاپی
آرین پال
زرین پال

این محصول شامل یک پکیج کامل به شرح زیر می باشد :

  • آخرین نسخه اورجینال افزونه
  • آخرین نسخه اورجینال افزودنی ثبت نام وردپرس برای افزونه
  • افزونه فارسی ساز پلاگین
  • درگاه های پرداخت ایرانی مخصوص افزونه

پشتیبانی افزونه و آپدیت های رایگان نیز همواره یکی از پارامترهای اصلی ما برای شما خریداران عزیز می باشد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط