اول بازار | انتخاب اول وبمستران

قوانین عرضه محصولات

جهت ایفای حقوق مولفین و طراحان , کلیه فروشندگان وب سایت اول بازار ملزم به رعایت قوانین زیر می باشند:

۱- تمامی فروشندگان (طراحان) وب سایت اول بازار ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.
۲- عرضه ی قالب ها و گرافیک ها و ویدیو ها و اسکریپت ها و سورس موبایل و افزونه های خارجی بدون اجازه طراح محصولات در اول بازار ممنوع می باشد و ارائه ی فارسی ساز برای این گونه محصولات تنها به داشتن دوشرط زیر امکان پذیر است:
– فارسی ساز محصول بدون همراه داشتن فایل های قالب و گرافیک و ویدیو و اسکریپت و سورس موبایل یا افزونه ی خارجی طراحی گردد.
– فروشنده (طراح) در ارتباط با فروش افزونه فارسی ساز، از شرکت یا شخص سازنده اجازه دریافت کرده باشد. که در صورت لزوم این مورد به اول بازار ارائه گردد.
۳- کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا فارسی عرضه گردند. (فارسی بودن کامل تمامی بخش ها , انتخاب فونت فارسی و استاندارد , رعایت چیدمان و خاصیت Responsive , رعایت فاصله های داخلی و خارجی کادر ها  , رعایت سازگاری با مرورگر های اینترنتی ، رعایت بومی سازی کارها و بهره مندی از رسانه ها و درگاه های پرداخت داخلی)
۴- در مورد کارهای دارای بخش مدیریتی حرفه ای , این بخش می بایست به طور کاملا فارسی عرضه گردد.
۵- ساخت فایل های Sample به صورت فارسی جهت درون ریزی در پوسته های وردپرس و قالب و گرافیک و ویدیو و سورس موبایل و یا ارائه ی بسته نصب آسان الزامی می باشد.
۶- طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی, معرف محصول ارسالی باشد.
۷- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی
۸- کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.
۹- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصول خواهد بود.
۱۰- ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه مشاهده نمونه کار در قسمت تماس محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد.
۱۱- قرار دادن پیشنمایش آنلاین محصولات بر روی دامنه ای که در زمینه فروش قالب و یا افزونه فعالیت دارد ممنوع است.
۱۲- آخرین نگارش و کاملترین نسخه ی محصولات همواره می بایست بر روی وب سایت اول بازار قرار گرفته باشد تا در زمان خرید، خریدار بدون کوچکترین تاخیری محصول خود را دریافت نماید. لذا ارائه نگارش ها دیگر محصولات خارج از سایت اول بازار به مشتریان ممنوع می باشد و با این موضوع برخورد خواهد شد.
۱۳- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید، ممنوع است.

۱۴- قیمت محصولات عرضه شده در اول بازار برای طراحانی که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیر به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد.

۱۵- اجازه استفاده مشتریان از محصولات فقط بر روی یک وب سایت داده خواهد شد و مشتری حق استفاده بیشتر و یا انتشار محصول خریداری شده ی خود را ندارد مگر منوط به اجازه کتبی از طراح محصول
۱۶- تمامی قوانین کپی رایت بر محصولات منتشر شده در سایت اول بازار صادق است و هرگونه کپی برداری از محصولات سایت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۱۷- تعهدات پشتیبانی طراحان در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت اول بازار لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. طراح موظف است از کلیه محصولاتی در سایت اول بازار عرضه کرده پشتیبانی کند و به طور پیوسته محصول خود را به روز نمایید. لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت اول بازار و از طریق محصول مربوطه انجام گیرد.
۱۸- در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت اول بازار توسط طراح, طراح موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت اول بازار پرداخت نماید.
* توجه داشته باشید در مورد محصولاتی که فارسی ساز آن عرضه می گردد, از هر محصول تنها یک انتشار در اول بازار قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از ساخت فارسی ساز در سایت جستجوی مختصری صورت گیرد)
نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت اول بازار به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگزین نماید. (در این پروسه اصالت محصول، سازگاری با آخرین نگارش ها و کیفیت مناسب فارسی ساز در کنار داشتن توضیحات کامل و بهره مندی از آیکون و کاور گویا و با کیفیت میتواند اولویت های این انتخاب باشند.)
۱۹- مطابق قوانین جدید طراحان ملزم به طراحی کاور و آیکون با متن فارسی می باشند و بایستی این طرح ها کپی طرح های قالب لاتین نباشد همچنین در توضیحات محصول نباید از تصاویر لاتین استفاده شود و محصولات طراحانی که این نکات را رعایت نکنند تایید نخواهند شد.
۲۰- محصولات ارسالی باید دارای پیش نمایش آنلاین باشند همچنین لینکهای پیش نمایش آنلاین بایستی تمام به اول بازار و پروفایل کاربری طراح لینک شود وجود هرگونه اطلاعات تماس، آیدی و .. موجب عدم پذیریش محصول خواهد شد.(هر گونه پشتیبانی محصول قبل از خرید از بخش دیدگاه قابل پیگیری است و کاربران بعد از خرید می توانند به اطلاعات تماس طراح دسترسی داشته و موضاعات مورد بحث خود را پیگیری نمایند.)
۲۱- کاربران اول بازار در زمان ارتقاء سطح کاربری می پذیرند وب سایت اول بازار وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت https://www.avalbazaar.com  است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.